About us

Creative Beverage Company

Een drankengroothandel die exclusiviteit toegankelijk maakt. Creative Beverage Company wil dat iedereen op hoog niveau kan genieten. We streven naar scherpe prijs/kwaliteit verhoudingen en hechten waarde aan educatie om de kwaliteit van genieten te verhogen. Onze wijnen kenmerken zich door hun uitgesproken karakter en vitaliteit, met respect voor de natuur en gebruik van lokale druivenrassen, Oude en Nieuwe Wereld. Wij zien kansen in samenwerking, verbindingen en co-creatie.

 

Creative Cloud Company

Creative Cloud Company ontwikkelt en produceert wereldwijd originele en bijzondere high end events en sales projecten vanuit verschillende ondernemingen. We bieden custom made solutions voor corporate en private clients om een doelgroep te bereiken, te binden en/of in beweging te brengen.

Creative Cloud Company B.V. bestaat uit de ondernemingen Creative Art Company B.V., Creative Beverage Company B.V., Creative Event Company B.V., Creative Flower Company B.V., Creative Products Company B.V. en Tubes B.V. | www.creativecloudcompany.com

 

Meet the team

Steven van den Heuvel

Manager | Vinoloog
Creative Beverage Company
E: Steven@creativebeverage.company

Antony van der Moezel

Accountmanager  | Vinoloog
Creative Beverage Company
E: antony@creativebeverage.company

Rudi Turk

Logistiek | Warehouse medewerker
Creative Beverage Company
E: rudi@creativebeverage.company

 

Maarten Heijkamp

Project Manager
Creative Beverage Company
E: maarten@creativecloudcompany.com

Frans Snoek

Managing Director
TUBES B.V.
E: frans.snoek@tubes.nl

Glen Ritzen

Managing director
Creative Cloud Company 
E: glen@creativecloudcompany.com

Sabine den Houdijker

Office Manager
Creative Beverage Company
E: sabine@creativecloudcompany.com